Bemutatkozás

Ide kérnék mindenkitől pár szót magáról.

Moderátorok: Horusz, Szilvi

Bemutatkozás

HozzászólásSzerző: Horusz » 2015.07.02. 15:11

Kérnék pár szót a regisztrálóktól, hogy kicsit megismerhessük Őket! Köszönöm! :)
Horusz
Adminisztrátor

Re: Bemutatkozás

HozzászólásSzerző: Horusz » 2015.07.02. 15:12

Sziasztok!
István vagyok, Szilvi párja. 40 éves vagyok, munkám gépész és elektromos területeken folyik. Nem nevezném magam elvakultan spirituális embernek, de maradjunk annyiban, hogy a világ kicsit tágabb, mint amit látunk belőle. :D
A fórum és az oldal karbantartása is az én feladatom. Mivel sem grafikus, sem web tervező nem vagyok, így csak próbálkozok és tanulok. Ha vannak ötletek, elképzelések, azt szívesen veszem! :)
Horusz
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2015.07.02. 15:16

Sziasztok!
Szilvi vagyok, szeretettréner, energiagyógyász, újságíró. :) Szerelmes vagyok az Életbe (no, meg a páromba :) ), hiszek az Emberekben lévő jóságban, a szeretet erejében, és abban, hogyha tudatossá válunk életünk minden területén, és használjuk a Teremtő által nyújtott lehetőségeinket és az univerzális törvényeket, akkor elkerülhetetlenül megéljük mindennapjainkban az örömöt, a békét, az egészséget, a bőséget, a feltétel nélküli szerelmet, szeretetet. :)
Szilvi

HozzászólásSzerző: Gabi » 2015.07.02. 16:10

Gabi vagyok főállású nagymama. Néhány éve tágítom a határokat - ami bebéklyózott egy hagyományos szerepbe - némely családtagjaim ámulatára magyarul járom a saját utam. Olykor ez rögös - alapvetően pedig csodálatos. Röviden így kerültem Közétek.
Gabi

Vissza: Bemutatkozás